شهردار تهران در خانه مداحان

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، علیرضا زاکانی شهردار تهران عصر روز گذشته جمعه 7 آبان‌ماه پس از بازدید از خانه مداحان اهل‌بیت(ع) و بخش‌های مختلف این مرکز با محسن طاهری مدیرعامل خانه مداحان اهل‌بیت (ع)، مرتضی طاهری رئیس هیأت مدیره این خانه و جمعی از مداحان دیدار و گفتگو کرد.

خانه مداحان , شهرداری تهران ,

علیرضا زاکانی ضمن بازدید از مجموعه خانه مداحان در کنار اعضای هیئت مدیره و جمعی از ستایشگران اهل‌بیت (ع) سخنرانی کرد. او درباره راهبرد جدید شهرداری تهران اینگونه گفت که در دوره جدید اساس حرکت شورای شهر و شهرداری تهران به سمت و سویی است که از یک نهاد خدماتی صرف به یک نهاد اجتماعی خدمت‌گذار تغییر جهت دهد، اگر چنین شود قطعاً نوع نگاه جامعه تغییر پیدا می‌کند تا حکمرانی واحد شهری در مدار مردم و نخبگان جامعه دنبال شود. برای رسیدن به این رشد و تکامل نیازمند توجه به نهضت حسینی هستیم. بنابراین شهرداری تهران با همه ظرفیتی که در اختیار دارد در خدمت است تا عطر حضرت سیدالشهدا (ع) در همه سطوح جامعه و در ابعاد مختلف بتواند فضا را عطر‌آگین کرده و از آن بهره ببرد.

در پایان این دیدار، شال نوکری و خادمی سیدالشهدا هم مطابق با روال مجموعه خانه مداحان به دوش علیرضا زاکانی شهردار تهران انداخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید